درباره ما

این شرکت یکی از تواناترین و بزرگترین تولید کنندگان و وارد کنندگان مفتولهای استیل (زنگ نزن) و مفتول های فنری (پرکربن) به صورت کلاف ، شاخه و … می باشد. با توجه به نیاز به تولید این محصولات در داخل کشور، اقدام به واردات مواد اولیه و تولید محصولات با ظرفیت قابل توجه نمود به طوری که این شرکت هم اکنون با یاری خداوند و همت و تلاش مدیران و کارکنان محترم ، آمادگی تولید و تامین بازار داخل کشور را کاملا دارا می باشد.

ما را دنبال کنید

نرده استیل حصاری

نرده استیل حصاری

نرده استیل حصاری

نرده استیل حصاری یکی از نرده های زیبا و پر کاربرد می باشد. عمده استفاده از این نرده در مکان هایی با سطح صاف، محیط باز و مناطق بزرگ مانند اطرف زمین های زراعی و …  می باشد. نصب نرده حصاری در مکان هایی که سطح صافی دارند زیباتر هستند و بیشتر مورد پسند واقع می شوند.

نرده استیل حصاری در جنس و قیمت های مختلف در بازار موجود است که بسته به سلیقه و توان مالی مشتری ساخته می شود. این نرده ها بسیار زیبا هستند و در عین سبکی از مقاومت بالایی برخوردارند.

نرده حصاری با توجه به این که اغلب از آهن ساخته می شود؛ در برابر زنگ زدگی و تغییر رنگ بسیار مقاوم است. پس با خیال راحت می توانید این نرده را در مزارع و یا باغ ها استفاده کنید.

نرده استیل حصاری ضرورت ایمن سازی باغ ها، مسیر های مزارع و منابع روباز ذخیره آب  یا چاه ها در مقابل ورود غیرمجاز و یا سقوط عابران و علی الخصوص اطفال به داخل چاه ها و یا منابع آب یکی دیگر از نیازهای افرادی است که در مزارع و روستاها زندگی می کنند.

در این جهت طیف گسترده ای از محصولات نرده حصاری با خصوصیات منحصر به فرد ذاتی خود مانند قیمت تمام شده کمتر از گزینه های سنتی، تنوع در ارتفاع، بافت ظریف، چشم نواز و هم خوان با مزارع، مقاومت و غیرقابل صعود بودن و در نهایت پوشش محافظ بسیار مقاوم، توانسته اند بعنوان جایگزین مناسبی برای حصار های چوبی دست ساز یا بی کیفیت تولید شده در زمان قدیم جهت ایمن سازی کانال های رو باز، مسیل ها و مخازن روباز ذخیره آب، مورد انتخاب مشتریان قرار گیرند.

دیدگاهی وجود ندارد

با عرض پوزش، فرم نظر در این زمان بسته شده است.

Call Now Button
fa_IRPersian
en_USEnglish fa_IRPersian