درباره ما

این شرکت یکی از تواناترین و بزرگترین تولید کنندگان و وارد کنندگان مفتولهای استیل (زنگ نزن) و مفتول های فنری (پرکربن) به صورت کلاف ، شاخه و … می باشد. با توجه به نیاز به تولید این محصولات در داخل کشور، اقدام به واردات مواد اولیه و تولید محصولات با ظرفیت قابل توجه نمود به طوری که این شرکت هم اکنون با یاری خداوند و همت و تلاش مدیران و کارکنان محترم ، آمادگی تولید و تامین بازار داخل کشور را کاملا دارا می باشد.

ما را دنبال کنید

نرده استیل سه خط

نرده استیل سه خط

ارزان ترین و ساده ترین مدل نرده استیل راه پله مدل سه خط است که بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. این تقاضای زیاد برای اجرای این مدل نرده استیل راه پله باعث شده تا کیفیت های متفاوتی از این مدل نرده تولید شود که این موضوع به ایجاد زمینه تقلب و کم فروشی کمک کرده است. نرده استیل راه پله سه خط با یک مشکل جدی روبه رو است و آن عدم گرفتن تایید پایان کار از آتش نشانی است زیرا در شهر های بزرگ به ساختمان هایی که از این مدل نرده استیل در راه پله ها استفاده کنند پایان کار نمی دهد.

اجزای تشکیل دهنده

  • قسمت رویه یا دستک
  • پایه با لوله های عمودی
  •  لوله های مورب یا افقی ۳ تایی که موازای با هم هستند

انواع رنگ قابل سفارش

  • نقره ای
  •  طلایی

نحوه محاسبه قیمت

نرده استیل سه خط یکی از نرده های پر کاربرد و محبوب می باشد که بیشترین استفاده و مورد مصرف آن در حیاط و راه پله های فضاهای عمومی و ساختمان های اداری و مسکونی و به صورت کلی مکان ها و فضاهایی با متراژ بالا می باشد. این نرده به این علت که قیمت بسیار مناسبی دارد، مورد استقبال همگان قرار گرفته است. به طوری که تقریبا بین ۸۰ تا ۹۰ درصد از انواع مختلف نرده های استیل موجود در بازار را تشکیل می دهند.

ارتفاع نرده معمولا بین ۸۵ تا ۹۰ سانتی متر می باشد. فاصله پایه ها به صورت یکی در میان است. در صورتی که راه پله قوسی شکل باشد؛ با توجه به زاویه قوس راه پله لوله های نرده استیل را هم متناسب با این مکان به وسیله دستگاه های مخصوصی قوس دار می کنند.

مشخصات فنی محصول

از دو گرید استیل ۳۰۴ و استیل ۲۰۱ تشکیل شده است. این دو گرید اگرچه از نظر ظاهری کاملا شبیه به هم هستند اما از نظر باطنی هر کدام ویژگی های خاص و همچنین کاربرد و مورد مصرف منحصر به فرد خود را دارا بوده و با یکدیگر از نظر درصد آلیاژی که در این گرید ها به کار می رود؛ کیفیت استیل؛ ضخامت لوله ها؛ مقاومت در برابر رطوبت به کلی تفاوت دارند؛ که بالطبع قیمت تمام شده ی آنها هم متفاوت است.

دیدگاهی وجود ندارد

با عرض پوزش، فرم نظر در این زمان بسته شده است.

Call Now Button
fa_IRPersian
en_USEnglish fa_IRPersian