درباره ما

این شرکت یکی از تواناترین و بزرگترین تولید کنندگان و وارد کنندگان مفتولهای استیل (زنگ نزن) و مفتول های فنری (پرکربن) به صورت کلاف ، شاخه و … می باشد. با توجه به نیاز به تولید این محصولات در داخل کشور، اقدام به واردات مواد اولیه و تولید محصولات با ظرفیت قابل توجه نمود به طوری که این شرکت هم اکنون با یاری خداوند و همت و تلاش مدیران و کارکنان محترم ، آمادگی تولید و تامین بازار داخل کشور را کاملا دارا می باشد.

ما را دنبال کنید

نرده استیل سه خط پایه پیچ

انواع نرده استیل سه خط پایه پیچ

نرده استیل سه خط از دو گرید مختلف به نام های ذیل تشکیل شده است:

نرده استیل سه خط ۳۰۴

نرده استیل سه خط ۲۰۱

‘اجزای تشکیل دهنده نرده استیل سه خط’ 

  • قسمت رویه یا دست انداز
  • پایه با لوله های عمودی
  •  لوله های مورب یا افقی ۳ تایی که موازای با هم هستند

‘انواع رنگ قابل سفارش’ 

  • نقره ای
  •  طلایی

 

نرده استیل سه خط پایه پیچ یکی از نرده های پر کاربرد و محبوب می باشد که بیشترین استفاده و مورد مصرف آن در حیاط و راه پله های فضاهای عمومی و ساختمان های اداری و مسکونی و به صورت کلی مکان ها و فضاهایی با متراژ بالا می باشد. نرده استیل سه خط به این علت که قیمت بسیار مناسبی دارد، مورد استقبال همگان قرار گرفته است. به طوری که تقریبا بین ۸۰ تا ۹۰ درصد از انواع مختلف نرده های استیل موجود در بازار را نرده استیل سه خط تشکیل می دهند.

ارتفاع نرده استیل سه خط معمولا بین ۸۵ تا ۹۰ سانتی متر می باشد. فاصله پایه ها به صورت یکی در میان است. در صورتی که راه پله قوسی شکل باشد؛ با توجه به زاویه قوس راه پله لوله های نرده استیل سه خط را هم متناسب با این مکان به وسیله دستگاه های مخصوصی قوس دار می کنند.

مشخصات فنی محصول

نرده استیل سه خط پایه پیچ از دو گرید استیل ۳۰۴ و استیل ۲۰۱ تشکیل شده است. این دو گرید اگرچه از نظر ظاهری کاملا شبیه به هم هستند اما از نظر باطنی هر کدام ویژگی های خاص و همچنین کاربرد و مورد مصرف منحصر به فرد خود را دارا بوده و با یکدیگر از نظر درصد آلیاژی که در این گرید ها به کار می رود؛ کیفیت استیل؛ ضخامت لوله ها؛ مقاومت در برابر رطوبت به کلی تفاوت دارند؛ که بالطبع قیمت تمام شده ی آنها هم متفاوت است؛ در جدول ذیل به طور اجمالی این دو گرید را با یکدیگر مقایسه می نماییم:

نرده استیل

دیدگاهی وجود ندارد

با عرض پوزش، فرم نظر در این زمان بسته شده است.

Call Now Button
fa_IRPersian
en_USEnglish fa_IRPersian