درباره ما

این شرکت یکی از تواناترین و بزرگترین تولید کنندگان و وارد کنندگان مفتولهای استیل (زنگ نزن) و مفتول های فنری (پرکربن) به صورت کلاف ، شاخه و … می باشد. با توجه به نیاز به تولید این محصولات در داخل کشور، اقدام به واردات مواد اولیه و تولید محصولات با ظرفیت قابل توجه نمود به طوری که این شرکت هم اکنون با یاری خداوند و همت و تلاش مدیران و کارکنان محترم ، آمادگی تولید و تامین بازار داخل کشور را کاملا دارا می باشد.

ما را دنبال کنید

وبلاگ

حفاظ استیل بانکی

حفاظ استیل

با پیشرفت صنعت و هنر در ساختمان سازی استفاده از مواد با کیفیت و مقاوم اهمیت بیشتری پیدا کرده است. یکی از این متریال که هم از نظر زیبایی ظاهری و مقاومت بالا در برابر تاثیرات منفی آب هوا و آلودگی محیطی کاربرد فراوان دارد استنلس استیل S30400 است که می تواند در نمای خارجی پنجره و بالکن ساختمان ها و هم برای نمای داخلی ساختمان مانند حفاظ درب های آپارتمانی استفاده شود. حفاظ استیل به دو دسته تقسیم می شود که عبارتند از: حفاظ استیل امنیتی ضد سرقت و حفاظ استیل محافظ که این دو دسته برای اجرا در پنجره ها و بالکن ها با توجه به کاربری نوع حفاظ طرح های متنوعی دارند. در ساخت حفاظ استیل معمولا از لوله های استیل و پروفیل استیل استفاده می شود. حفاظ استیل امنیتی ضد سرقت در واقع یک گارد تقویت شده از چندین ردیف میله آهنی و لوله آهنی با روکشی از لوله استیل است که بوسیله جوشکاری در زوایا به یکدیگر متصل شده و بیشتر برای مکان هایی که احتمال صرقت در آنها بالا است استفاده می شود. این نوع حفاظ استیل می تواند به صورت بسیار ساده باشد و از المان های افقی و عمودی از لوله های استیل و پروفیل استیل ساخته شود و یا به صورت دکوراتیو و طرح دار باشد که به صورت انحصاری برای هر سفارش طراحی و تولید می شود. حفاظ استیل امنیتی حتما باید از استنلس استیل ضد زنگ S30400 ساخته شود تا دوام و طول عمر آن برای مدت زمان بسیار طولانی تضمین شود. هر چه موارد امنیتی در ساخت گارد های محافظ بیشتر باشد قیمت حفاظ استیل افزایش می یابد. حفاظ استیل محافظ در واقع یک گارد برای جلو گیری از سقوط افراد از طبقات بالایی ساختمان اجرا می شود. این نوع حفاظ بیشتر در جلوی پنجره های ساختمان های بلند مرتبه نصب می شود. اجزای این حفاظ استیل از چند ردیف افقی لوله استیل تشکیل می شود.

حفاظ استیل بانکی

در بانک ها امنیت یکی از مهم ترین معیار بانک می باشد. حفاظت در بانک ها خیلی مهم است. بانک ها موظف اند از سیستم ایمنی و بانکی بسیار قدرتمندی برای محافظت و امنیت استفاده کنند.حفاظ استیل بانکی یکی وسایل مورد استفاده در تمام بانک ها می باشد که کاربرد زیادی دارد و امروزه تمام بانک ها از حفاظ استیل بانکی استفاده می کنند. حفاظ استیل بانکی همان طور که از نامش پیداست از استیل ساخته شده است و دارای مقاومت و استحکام بالایی می باشد. حفاظ استیل بانکی یکی از جدید ترین متد و جدید ترین نوع حفاظ تولید شده در دنیا می باشد.

حفاظ استیل بانگی از دو جنس آلیاژ ۳۰۴ و ۲۰۱ ساخته می شود. حفاظ استیل بانکی از حفاظ زیبایی بسیار شیک و از نظر کارایی بسیار با دوام و با کیفیت است. حفاظ استیل بانکی سال های طولانی بدون هیچ گونه تغییر شکل و تغییر رنگی مثل روز اول باقی می ماند و کیفیت خود را از دست نمی دهد. تمیز کردن حفاظ استیل بانکی بسیار راحت می باشد و امنیت بالایی برای محیط بانک ایجاد می کند. حفاظ استیل بانکی بیشتر برای ورودی بانک ها و قسمت هایی از دیوار بانک که به بیرون راه دارند مورد استفاده قرار می گیرد.

حفاظ استیل بانکی در قیمت داخلی بانک نصب می شود و علت این کار بالا بردن ضریب امنیت بانک در مواقعی که بانک بسته است می باشد. حفاظ استیل بانکی از لوله استیل هایی که به صورت موازی بر روی هم قرار گرفته اند ساخته می شود. حفاظ استیل بانکی ۳۰۴ مقاومت و دوام بالایی دارد و کاربرد ان در بانک ها بیشتر است. در محیط خارجی بانک حتما باید از حفاظ استیل بانکی ۳۰۴ استفاده شود تا در زمان بارندگی و بارش برف و در معرض نور خورشید کیفیت خود را از دست ندهد و زنگ نزند.

دیدگاهی وجود ندارد

نظر بدهید

Call Now Button
fa_IRPersian
en_USEnglish fa_IRPersian