درباره ما

این شرکت یکی از تواناترین و بزرگترین تولید کنندگان و وارد کنندگان مفتولهای استیل (زنگ نزن) و مفتول های فنری (پرکربن) به صورت کلاف ، شاخه و … می باشد. با توجه به نیاز به تولید این محصولات در داخل کشور، اقدام به واردات مواد اولیه و تولید محصولات با ظرفیت قابل توجه نمود به طوری که این شرکت هم اکنون با یاری خداوند و همت و تلاش مدیران و کارکنان محترم ، آمادگی تولید و تامین بازار داخل کشور را کاملا دارا می باشد.

ما را دنبال کنید

وبلاگ

نرده استیل راه پله

در دنیای مدرن امروز با رونق ساخت و ساز همواره شاهد بروز طرح ها و ایدهای خلاقانه در طراحی المان های مختلف هم در طراحی داخلی و هم در نمای ساختمان هستیم. نرده راه پله یکی از المان هایی است که می توان طرح های بی شماری برای ساخت آن به کار برد. اگر به اطراف خود نگاهی بیندازید بدون شک طرح های مختلفی از راه پله را مشاهده می کنید، طرح هایی که هر کدام زیبایی خاص خود را دارند. آنچه که در انتخاب نرده بسیار حائز اهمیت است توجه به دکوراسیون داخلی است زیرا اگر مدل نرده و متریال مورد نیاز برای ساخت آن را درست انتخاب کنید مسلماً خانه شما جذابیت خاصی خواهد داشت. نرده راه پله نه تنها یک المان ضروری برای تکمیل نمای پله هاست بلکه یک عنصر دکوراتیو برای زیباتر کردن ساختمان نیز محسوب می شود.

نرده استیل

نرده استیل یک ستون و دستگیره فولادی از نوع استیل ضد زنگ است که برای حفظ تعادل و امنیت نفراتی که در پله ها بالا و پایین می آیند بر روی سنگ پله ها و کناره دیواره راه پله ها نصب می شود. نرده استیل به سبب خواصی چون زنگ نزن بودن و شکل پذیری برای ایجاد طرح ها و سازه های متنوع برای ساخت نرده راه پله و تراس بهترین انتخاب است. تنوع طرح ها و مدل های نرده استیل و شیوه نصب ساده آن باعث شده تا یک انتخاب مناسب برای صنعت ساختمان سازی پیشرفته امروزی باشد، از سوی دیگر سرعت بالای نصب نرده استیل می تواند در روند تکمیل یک ساختمان موثر باشد، با توجه به همه این موارد نرده استیل توانسته جای نرده های قدیمی را بگیرد. نرده های استیل موارد کاربری بسیاری دارند که عبارتند از راه پله ، تراس ، بالکن ، داخل و خارج ساختمان که با طرح های متنوع و زیبا که مطابق با سلیقه مشتری و هماهنگ با نمای ساختمان اجرا می شوند. نرده استیل دارای چند کلاس کیفی است که پایین ترین آنها نرده استیل ۲۰۱ می باشد که حتما باید در داخل ساختمان نصب شود تا از گزند زنگ ردگی ناشی از آب باران در امان بماند. کلاس پیشنهادی و ضد زنگ نرده استیل ۳۰۴ می باشد که در خارج و داخل ساختمان در بالکن ، راه پله و تراس قابل نصب است و این نرده از لحاظ اقتصادی نیز به صرفه تر است نسبت به بهترین کلاس نرده استیل یعنی نرده استیل ۳۱۶. از آنجا که گروه مهندسی آکات علاوه بر در نظر گرفتن نظر مشتری اهمیت بسیاری به کیفیت پروژه های اجرایی خود می دهد تنها اقدام به نصب نرده های استیل ۳۰۴ و ۳۱۶ می کند. در ادامه مطالب این صفحه تصاویر مدل های مختلف نرده استیل قرار داده شده است، شما می توانید برای انتخاب نرده مناسب از میان آنها بهترین گزینه را انتخاب کنید.

نرده استیل راه پله

نرده راه پله با هدف ایجاد یک حصار و دیواره امنیتی محافظ برای تردد افراد و کاهش خطر سقوط و پرت شدن از طبقات بر روی سنگ کف پله یا دیواره کناری راه پله اجرا می شود. از میان انواع مدل های نرده راه پله نرده استیل به دلیل ماندگاری و زیبایی ظاهری به عنوان یکی از بهترین انتخاب ها در ساختمان سازی امروزه مورد استفاده قرار می گیرد. نرده استیل راه پله نیز از نظر شکل ظاهری و کیفیت متریال به دو دسته تقسیم می شود. بر این اساس قیمت نرده استیل راه پله که با آلیاژ استیل درجه دو یعنی استیل ۲۰۱ تولید می شود از قیمت نرده استیل راه پله با استیل ۳۰۴ ارزان تر خواهد بود. برای اینکه بتوان قیمت های دقیق و درستی از انواع مدل های نرده راه پله بدست آورد باید یک کارشناس ماهر از محل اجرای نرده در راه پله بازدید کند و مناسب ترین مدل نرده استیل را با توجه به تعداد طبقات و شکل پله ها به مشتری پیشنهاد داد و مقدار مصالح مورد نیاز را مشخص کند و بر اساس کیفیت آلیاژ استیل و مدل پایه ها و شکل ظاهری نرده و مقدار پرت مصالح قیمت هر متر نرده استیل را برآورد کند.

 

نرده استیل به همراه تاییدیه آتش نشانی

نرده استیل های تولید شرکت KSG استیل به دلیل داشتن جنس خوبی که دارند در برابر آتش نسوز بوده و به همین سبب توانستیم با افتخار تاییدیه آتش نشانی را دریافت کنیم .

برچسب های این نوشته :

دیدگاهی وجود ندارد

نظر بدهید

Call Now Button
fa_IRPersian
en_USEnglish fa_IRPersian